Elma Şekeri :)
Her yol Terim'e çıkıyor Ad984654
Her yol Terim'e çıkıyor Ad984654
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Her yol Terim'e çıkıyor

YazarMesaj
Lion.
Admin
Admin
Lion.

Her yol Terim'e çıkıyor Empty
MesajKonu: Her yol Terim'e çıkıyor   Her yol Terim'e çıkıyor Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 11:31 am

Her yol Terim'e çıkıyor 18_256815_02FAN12TER1-C-B42333

Güiza’nın Trabzon’a attığı son dakika golü, Galatasaray’daki planları alt üst etti! Ligi 5. tamamlayınca Avrupa Ligi ön eleme maçını 16 Temmuz’da oynamak zorunda kalan Cim Bom sezonu erken açacak. Bu da yabancı teknik direktör arayışında yönetimin elini kolunu bağlıyor. Toplantı üstüne toplantı yapan Sarı-Kırmızılılar, çeşitli alternatifler belirledi. İşte bunlardan bazıları:
Abdullah Avcı kulübeye!
Adı sır gibi saklanan sürpriz hocayla anlaşılamazsa, önümüzdeki hafta pazartesi günü Fatih Terim’le masaya oturulacak. Bunun için öncelikle Başkan Adnan Polat’ın, Terim’i onore edecek bir konuşma yapacağı ve kamuoyunda zemin hazırladıktan sonra teklifini sunacağı öğrenildi. Terim’le ilgili diğer opsiyon ise Abdullah Avcı’nın kulübeye geçmesi, tecrübeli hocanın ise futbol şubesinden sorumlu olması planlanıyor.

Her yol Terim'e çıkıyor 16_256895_2FAN1ERSUN150000000
Futbolcular onu istiyor!
Ve yerlideki son seçenek: Ersun Yanal. Trabzonspor’la yollarını ayıran başarılı hocayı, başta Arda, Hakan Balta ve Mehmet Topal olmak üzere futbolcuların da çok sevdiği ve bu ihtimalin de son derece kuvvetli olduğu belirlendi.

DİĞER ADAYLARDA SON DURUM
MİRCEA LUCESCU
UEFA Finali için İstanbul’a geldiğinde Adnan Polat’ı holdinginde ziyaret etti. Buradaki görüşmede Luce, “Ben bu takımı 4 yılda kurdum ve şimdi başarılar kazanmaya başladık. Bu sene de Şampiyonlar Ligi’nde başarı istiyorum. Shakhtar’da mutluyum ve çok da iyi kazanıyorum. Bu sene Türkiye’ye gelmeyeceğim” dedi ve konu teklif yapılmadan kapandı.

Her yol Terim'e çıkıyor 8_256816_02FAN12LUCES1500
AVRAM GRANT
Uzun süre Abramovich’in 1 numaralı adamı olan Avram Grant, menajer Ali Güven’le birlikte Polat Holding’e gelen bir başka isimdi. Polat’la bizzat görüştü, 2 saat futbol konuştular. Grant, Polat için, “Futbolu bu kadar bilen ve futbol felsefesi böylesine sağlam bir başkan daha görmedim” dedi. İsrailli olması sıkıntı yaratabilir diye görüşmeler askıya alındı.

Her yol Terim'e çıkıyor 13_256817_02FAN12AVRAM150

FRANK RİJKAARD
Kendisine resmi teklif yapıldı. Hollandalı hocanın talebi yıllık 5 milyon Euro’ydu. Sarı-Kırmızılı yönetim, işin 4 milyon Euro’ya bitebileceğini düşünüyor, ancak Rijkaard’ın 3 yıllık kontrat istemesi maliyeti iyice yükselttiği için geri adım atıldı. Ayrıca, Rijkaard’ın ‘fazlasıyla kibar olması’, otoriter bir yapı isteyen yönetimi bu isimden vazgeçirtti.

Her yol Terim'e çıkıyor 15_256818_02FAN12RIJKAARD15000
http://supersinif.eniyiforum.net

Her yol Terim'e çıkıyor
1 sayfadaki 1 sayfası