Elma Şekeri :)
Serkan'a büyük jest Ad984654
Serkan'a büyük jest Ad984654
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Serkan'a büyük jest

YazarMesaj
Lion.
Admin
Admin
Lion.

Serkan'a büyük jest Empty
MesajKonu: Serkan''a büyük jest   Serkan'a büyük jest Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 11:35 am

Yönetimimiz, sakatlığı nedeniyle uzun süredir forma giyemeyen Serkan Çalık'a büyük jest yaptı. Barış Özbek ile birlikte Almanya'nın Essen takımından 2007'de transfer edilen gurbetçi oyuncunun sözleşmesi bir yıl daha uzatıldı. Uzun sakatlık dönemi sonrası yeni yeni düzelmeye başlayan Serkan Çalık, "Kulübüm bana kucak açtı. Dünyalar benim oldu. Burada yıldızlaşıp, borcumu ödemek istiyorum" dedi.
Galatasaray A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Serkan ile bir yıl daha anlaştıklarını belirterek, "Geleceği parlak olan bir futbolcu. Çıkışa geçtiği bir dönemde sakatlandı ve uzun süredir de takım
arkadaşlarından ayrı kaldı. Vefasızlık yapacak bir kulüp değiliz. Önümüzdeki yıllarda Galatasaray'a uzun süre hizmet edecek bir oyuncu. Böyle bir genç yeteneğin harcanmasına göz yumamazdık. Kendisiyle tekrar anlaştık ve sözleşme yeniledik. Serkan, Galatasaray'da çok iyi yerlere gelecek" dedi.

Sarı kırmızılı formayı giymeye devam edeceği için çok mutlu olduğunu dile getiren Serkan Çalık ise, şunları söyledi:
"Galatasaray formasını çıkarmamak üzere üzerime geçirecekken sakatlandım. Bu benim bir yılıma maloldu. Yönetici büyüklerimiz bana kucak açtılar ve kalmamı istediler. Bu benim için büyük mutluluk. Buradan ayrılmayı bir an bile düşünmedim. Galatasaray taraftarının beni bağırlarına basacağını biliyorum. Sahada elimden geleni yaparak, borcumu ödemek en büyük arzum. Yeni sezonu iple çekiyorum."
http://supersinif.eniyiforum.net

Serkan'a büyük jest
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pizarro'da büyük gün
» Abonelik İçin Büyük Fırsat Devam Ediyor!