Elma Şekeri :)
Karakterini yansıttı" Ad984654
Karakterini yansıttı" Ad984654
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karakterini yansıttı"

YazarMesaj
Lion.
Admin
Admin
Lion.

Karakterini yansıttı" Empty
MesajKonu: Karakterini yansıttı"   Karakterini yansıttı" Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 11:32 am

Cim-Bom'da Arda Turan'ın, Beşiktaş derbisinden sonra medyanın karşısına çıkarak teknik heyete verdiği açık destek Bülent Korkmaz'ı duygulandırdı. Genç hoca özellikle yerli oyuncuların yaptığı açıklamalardan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Son dönemde medyayla arasına mesafe koyan ve üç haftadır antrenmanları kapatan Korkmaz, yaptığı açıklamada, Arda'nın, “Bülent hoca takımda kalmalı” sözlerine sevindiğini belirterek, “Arda, Türk futboluna önümüzdeki 10 yılda damgasını vuracak bir değer. Her şeyden önemlisi Galatasaray kültürüyle yetişmiş, kulübe gönülden bağlı olan bir oyuncu. Bir futbolcu çıkıp, açıklama yapma ihtiyacını duyuyorsa, buna üzülecek teknik direktör yoktur. Arda karakterini de yansıtmıştır böylece. Bir futbolcunun bu çıkışı benim için birçok şeyden değerli” diye konuştu.
Karakterini yansıttı" Solmenu_logo KIA CERATO
2006 / 116.750 km Karakterini yansıttı" 28113_1
18.750 TL

Galibiyetle veda planı
Bülent Korkmaz, profesyonelce sezon sonunu beklediği belirterek, “Seneye takımın başında olup olmayacağımı inanın bilmiyorum. Ben profesyonel düşünmek ve davranmak zorundayım. O yüzden kalıp kalmayacağımla ilgili haberlere göre hareket etmiyorum“ dedi.

Hafta sonu oynayacakları Sivasspor maçını da değerlendiren Galatasaray'ın hocası, Beşiktaş derbisindeki pozitif futbolu tekrarlamak istediklerini söyledi.

Bülent Korkmaz, “Avrupa Ligi'ne kalmak ve kötü geçen sezonda taraftarımıza galibiyetle veda etmek için oynayacağız” ifadelerini kullandı.
http://supersinif.eniyiforum.net

Karakterini yansıttı"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Gel buraya kral olursun"